Kia Venga 2013
1.4 Benzín 66 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 947 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 103 802 Kčmedián 130 000 Kčdo 144 900 Kč
V nabídce Kie Vengy ročníku 2013 obsadila motorizace 1.4 Benzín 66 kW první pozici: 139 vozů (73,2 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem G4FA (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,2 % |
| 100-200 000 km | 93,5 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,0 % (947 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 96,2 %).
Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.4 Benzín 66 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,89× |
| Nesvítí obrysová / denní svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.1.1.2 | B | 1,73× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2 | B | 1,37× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 10 let | 526 |
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 12 let | 168 |
| Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.2 | 12 let | 145 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.2 | 12 let | 82 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 12 let | 963 |
Zobrazit všech 6 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené nebo uvolněné palivové potrubíkód 6.1.3.5.1 | 12 let | 129 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 139 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 140 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 174 000 Kč |
| 100 000 km | 145 000 Kč |
| 150 000 km | 125 000 Kč |
| 200 000 km | 102 000 Kč |
| 250 000 km | 87 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.4 Benzín 66 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 130 000 Kč (při typickém nájezdu 140 000 km). Běžné rozmezí je 103 802–144 900 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2013 (129 198 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 174 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 87 000 Kč.