Kia Carens 2006

Evidováno
113
Způsobilost na STK
91,0 %
Ø nájezd (medián)
142 307 km
Dovezeno (30 ks)
27 %

Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,5 % bez plné způsobilosti, z 1 134 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2006 eviduje registr Kie Carensu 113 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 43 vozů (38,1 %); ze zahraničí dovezeno 30 vozů (26,5 %).

Ročník 200691,0 %
Model celkem92,3 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Carensu 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let80,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 82 kW (38,9 %), 2.0 Benzín 101 kW (18,6 %), 2.0 Nafta 103 kW (16,8 %).

Nejčastější barva je stříbrná-metal (33,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 134 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 91,0 %. Model jako celek dosahuje 92,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (89,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 142 307 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 98 838 až 188 876 km. To odpovídá asi 7 115 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku80833,9 %
Brzdové zařízení60925,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení44818,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2128,9 %
Řízení1496,3 %
Výhledy1044,4 %
Identifikace vozidla522,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
318×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
174×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
159×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
153×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
149×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
125×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
109×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
93×

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 82 kW4490,9 %–

Z registru vozidel

Složení Kie Carensu 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo53,3 % · 16 vozidel
  • Itálie16,7 % · 5 vozidel
  • Rakousko13,3 % · 4 vozidla
  • Belgie3,3 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko3,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena6,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj18,1 % · 205 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,3 % · 140 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,2 % · 127 prohlídek
  • ostatní58,4 % · 662 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza33,6 % · 38 vozidel
  • Hnědá metalíza8,8 % · 10 vozidel
  • Modrá metalíza8,8 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza7,1 % · 8 vozidel
  • Zlatá metalíza6,2 % · 7 vozidel
  • ostatní35,4 % · 40 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
55,1 %
evidováno u 92 vozů
Tažné zařízení
25,1 %
evidováno u 42 vozů
Pohon na plyn
8,4 %
evidováno u 14 vozů
Airbag
5,4 %
evidováno u 9 vozů
Katalyzátor
5,4 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 29,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 57,1 %EURO 4 · 40,8 %EURO 2 · 2,0 %

Jiné ročníky Kie Carensu

Proklepněte konkrétní Kii Carens 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.