Kia Carens 2004

Evidováno
183
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
152 124 km
Dovezeno (74 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 1 723 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Kia Carens ročníku 2004 má v ČR 183 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 46 vozů (25,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 40,4 % (74 vozů).

Ročník 200492,0 %
Model celkem92,3 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Carensu 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 16 let klesla plná způsobilost o 9,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let90,8 % -
8 let85,7 % -
10 let88,1 % -
12 let83,7 % -
14 let89,9 % -
16 let81,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 82 kW (54,6 %), 1.8 Benzín 93 kW (20,2 %), 1.8 Benzín 92 kW (8,2 %).

Nejčastější barva je stříbrná-metal (33,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 723 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 92,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2003 (90,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 124 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 112 832 až 188 310 km. To odpovídá asi 6 915 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,0 %), pak následují Ústecký kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (40,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 41434,2 %
Brzdové zařízení1 05125,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení75418,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav42010,2 %
Řízení2265,5 %
Výhledy1503,6 %
Obtěžování okolí631,5 %
Identifikace vozidla591,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
587×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
296×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
286×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
268×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
265×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
164×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
163×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
154×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 82 kW10092,7 %–

Z registru vozidel

Složení Kie Carensu 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo36,5 % · 27 vozidel
  • Itálie20,3 % · 15 vozidel
  • Rakousko9,5 % · 7 vozidel
  • Belgie4,1 % · 3 vozidla
  • Dánsko1,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,4 % · 4 vozidla
  • země neurčena23,0 % · 17 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,4 % · 282 prohlídek
  • Ústecký kraj14,6 % · 252 prohlídek
  • Hlavní město Praha11,0 % · 189 prohlídek
  • ostatní58,0 % · 1 000 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza33,3 % · 61 vozidel
  • Šedá metalíza18,0 % · 33 vozidel
  • Černá7,7 % · 14 vozidel
  • Modrá metalíza7,7 % · 14 vozidel
  • Hnědá metalíza7,1 % · 13 vozidel
  • ostatní26,2 % · 48 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
57,0 %
evidováno u 150 vozů
Tažné zařízení
33,1 %
evidováno u 87 vozů
Katalyzátor
11,0 %
evidováno u 29 vozů
Airbag
6,8 %
evidováno u 18 vozů
Pohon na plyn
6,1 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 9,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 92,3 %EURO 4 · 3,8 %EURO 5 · 3,8 %

Jiné ročníky Kie Carensu

Proklepněte konkrétní Kii Carens 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.