Hyundai i40 2018
1.7 Nafta 104 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 1 052 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 180 828 Kčmedián 200 409 Kčdo 253 401 Kč
První nejpočetnější motorizace u Hyundai i40 ročníku 2018 je 1.7 Nafta 104 kW - registr eviduje 205 vozů (91,5 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem D4FD.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,6 % |
| 100-200 000 km | 97,4 % |
| 200-300 000 km | 95,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,3 % (1 052 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 97,3 %).
Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.6 Nafta 100 kW (97,3 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.7 Nafta 104 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené písmo registrační značkyIdentifikace vozidla · kód 0.1.3.1 | A | 1,55× |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1 | A | 1,4× |
| Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2 | A | 1,28× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené písmo registrační značkykód 0.1.3.1 | 8 let | 314 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 9 let | 818 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 10 let | 211 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 156 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 269 000 Kč |
| 100 000 km | 237 000 Kč |
| 150 000 km | 203 000 Kč |
| 200 000 km | 173 000 Kč |
| 250 000 km | 147 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.7 Nafta 104 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 200 409 Kč (při typickém nájezdu 155 850 km). Běžné rozmezí je 180 828–253 401 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2018 (207 595 Kč).
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 269 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 147 000 Kč.