Hyundai i40 2019

Evidováno
106
Způsobilost na STK
97,0 %
Ø nájezd (medián)
72 219 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 464 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 240 000 Kčmedián 254 992 Kčdo 266 398 Kč

Pro Hyundai i40 ročníku 2019 eviduje registr 106 vozů. Aktivně jezdí 92 vozů (86,8 %), dovoz tvoří 0,0 % ročníku (0 vozů).

Ročník 201997,0 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,3 %

Jak ročník stárne

Hyundai i40 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 4,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,8 % -
6 let93,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 100 kW (100,0 %).

Barevně převládá bílá (29,2 %), druhá nejčastější je šedá (21,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 464 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 42,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 72 219 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 44 057 až 103 207 km. To odpovídá asi 10 317 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (51,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
27×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
12×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
10×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
7×
5
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
7×
6
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
6×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
5×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
5×

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
1.6 Nafta 100 kW10696,9 %254 996 Kč

Cenový odhad

240 000
od Kč
254 992
medián Kč
266 398
do Kč

Při nájezdu kolem 128 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km338 000 Kč
100 000 km290 000 Kč
150 000 km240 000 Kč
200 000 km205 000 Kč
250 000 km160 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Hyundai i40 ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 254 992 Kč (při mediánovém nájezdu 128 214 km). Běžné rozpětí je od 240 000 do 266 398 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 271 566 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 202 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 338 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 160 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hyundai i40 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha51,6 % · 276 prohlídek
  • Středočeský kraj32,7 % · 175 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,7 % · 84 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,2 % · 31 vozidel
  • Šedá21,7 % · 23 vozidel
  • Modrá14,2 % · 15 vozidel
  • Černá11,3 % · 12 vozidel
  • Hnědá10,4 % · 11 vozidel
  • ostatní13,2 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
57,2 %
evidováno u 163 vozů
Tažné zařízení
21,8 %
evidováno u 62 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 61,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,4 %EURO 5 · 0,6 %

Jiné ročníky Hyundai i40

Proklepněte konkrétní Hyundai i40 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.