Ford Puma 2024

Evidováno
120
Způsobilost na STK
99,5 %
Ø nájezd (medián)
12 875 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 0,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti, z 215 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 428 539 Kčmedián 471 453 Kčdo 515 900 Kč

V roce 2024 eviduje registr Fordu Pumy 120 vozů. V provozu jich zůstává 109 vozů (90,8 %); ze zahraničí dovezeno 0 vozů (0,0 %).

Ročník 202499,5 %
Model celkem90,3 %
Značka celkem93,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 92 kW (85,8 %), 1.0 Benzín 114 kW (14,2 %).

Nejčastější barva je šedá (45,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 215 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 99,5 %. Model jako celek dosahuje 90,3 %, tento ročník je tedy o 9,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 12 875 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 6 578 až 22 843 km. To odpovídá asi 6 438 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (69,5 %), pak následují Středočeský kraj a Zlínský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
2
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
3
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 92 kW10399,4 %463 940 Kč

Cenový odhad

428 539
od Kč
471 453
medián Kč
515 900
do Kč

Při nájezdu kolem 15 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km456 000 Kč
50 000 km429 000 Kč
75 000 km401 000 Kč
100 000 km374 000 Kč
125 000 km355 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Pumy ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 471 453 Kč (při mediánovém nájezdu 14 702 km). Běžné rozpětí je od 428 539 do 515 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 557 794 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 400 150 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 456 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 355 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Pumy 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha49,8 % · 107 prohlídek
  • Středočeský kraj15,3 % · 33 prohlídek
  • Zlínský kraj6,5 % · 14 prohlídek
  • ostatní28,4 % · 61 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá44,6 % · 54 vozidel
  • Modrá23,1 % · 28 vozidel
  • Červená17,4 % · 21 vozidel
  • Bílá7,4 % · 9 vozidel
  • Černá7,4 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 4 · 0,1 %EURO 1 · 0,1 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 469 vozů Fordu Pumy 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
76,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
43,6 %
vyvezeno 56,2 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u Pumy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 9,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Pumy

Proklepněte konkrétní Ford Pumu 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.