Ford Puma 2001
Způsobilé na 30 dnů 10,4 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 12,4 % bez plné způsobilosti, z 556 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ford Puma ročníku 2001 má v ČR 76 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 20 vozů (26,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 88,2 % (67 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín 92 kW (42,1 %), 1.6 Benzín 76 kW (36,8 %), 1.4 Benzín 66 kW (11,8 %).
Barevně převládá modrá-metal (21,1 %), druhá nejčastější je černá-metal (14,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 556 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 86,2 %. Model jako celek dosahuje 90,3 %, tento ročník je tedy o 4,2 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 86,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 10,4 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 12,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 3,9 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2000 (90,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 138 804 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 104 044 až 170 771 km. To odpovídá asi 5 552 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.
Vysoký podíl dovozů (88,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 563 | 40,2 % |
| Brzdové zařízení | 359 | 25,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 236 | 16,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 128 | 9,1 % |
| Řízení | 60 | 4,3 % |
| Identifikace vozidla | 53 | 3,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fordu Pumy 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie25,4 % · 17 vozidel
- Německo11,9 % · 8 vozidel
- Německo (NDR)3,0 % · 2 vozidla
- Belgie1,5 % · 1 vozidlo
- země neurčena58,2 % · 39 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj23,7 % · 132 prohlídek
- Jihomoravský kraj16,9 % · 94 prohlídek
- Hlavní město Praha14,0 % · 78 prohlídek
- ostatní45,3 % · 252 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza21,1 % · 16 vozidel
- Černá metalíza14,5 % · 11 vozidel
- Stříbrná metalíza13,2 % · 10 vozidel
- Černá10,5 % · 8 vozidel
- Šedá metalíza9,2 % · 7 vozidel
- ostatní31,6 % · 24 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 19,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2001 je mezi ročníky Pumy podprůměrný. Plná způsobilost je o 4,2 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Ford Pumu 2001
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.