Ford Puma 2020

Evidováno
109
Způsobilost na STK
95,8 %
Ø nájezd (medián)
40 069 km
Dovezeno (7 ks)
6 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 344 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 308 516 Kčmedián 328 800 Kčdo 350 006 Kč

Ročník 2020 Fordu Pumy má v českých registrech 109 vozů. V provozu zůstává 106 vozů (97,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 7 vozů (6,4 %).

Ročník 202095,8 %
Model celkem90,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Pumy 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky91,9 % -
6 let94,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 92 kW (67,9 %), 1.0 Benzín 114 kW (32,1 %).

Barevně převládá šedá (27,5 %), druhá nejčastější je bílá (24,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 344 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 90,3 %, tento ročník je tedy o 5,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 9,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2001 (86,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 92,4 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 40 069 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 22 792 až 59 876 km. To odpovídá asi 6 678 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (35,6 %), pak následují Ústecký kraj a Praha.

Podíl dovozů (6,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Obtěžování okolí10053,2 %
Identifikace vozidla8846,8 %

Nejčastější závady STK

1
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
75×
2
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.4
53×
3
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.4
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
9×
5
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
6×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
6×
7
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
6×
8
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.2.4
5×

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 92 kW7495,0 %315 770 Kč

Cenový odhad

308 516
od Kč
328 800
medián Kč
350 006
do Kč

Při nájezdu kolem 60 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km364 000 Kč
50 000 km336 000 Kč
75 000 km316 000 Kč
100 000 km298 000 Kč
125 000 km287 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Pumy ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 328 800 Kč (při mediánovém nájezdu 59 890 km). Běžné rozpětí je od 308 516 do 350 006 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 378 456 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 284 896 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 364 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 287 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Pumy 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko42,9 % · 3 vozidla
  • Německo42,9 % · 3 vozidla
  • Rakousko14,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj35,6 % · 175 prohlídek
  • Ústecký kraj35,4 % · 174 prohlídek
  • Hlavní město Praha28,9 % · 142 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá27,5 % · 30 vozidel
  • Bílá24,8 % · 27 vozidel
  • Červená22,9 % · 25 vozidel
  • Modrá21,1 % · 23 vozidel
  • Černá3,7 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
5,0 %
evidováno u 66 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 18,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,2 %EURO 5 · 0,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 319 vozů Fordu Pumy 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
90,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
30,1 %
vyvezeno 69,8 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2020 patří u Pumy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 5,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Pumy

Proklepněte konkrétní Ford Pumu 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.