Ford Puma 2022

Evidováno
163
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
31 068 km
Dovezeno (6 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 383 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 349 000 Kčmedián 380 000 Kčdo 401 063 Kč

V roce 2022 eviduje registr Fordu Pumy 163 vozů. V provozu jich zůstává 159 vozů (97,5 %); ze zahraničí dovezeno 6 vozů (3,7 %).

Ročník 202298,3 %
Model celkem90,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Pumy 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,8 %20 000 až 50 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 92 kW (92,0 %), 1.0 Benzín 114 kW (8,0 %).

Barevně převládá šedá (25,8 %), druhá nejčastější je modrá (23,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 383 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 90,3 %, tento ročník je tedy o 8,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (96,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 31 068 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 18 547 až 51 485 km. To odpovídá asi 7 767 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (38,1 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (3,7 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
9×
2
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
1×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
1×
7
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
1×
8
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 92 kW15098,8 %379 000 Kč

Cenový odhad

349 000
od Kč
380 000
medián Kč
401 063
do Kč

Při nájezdu kolem 41 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km393 000 Kč
50 000 km373 000 Kč
75 000 km347 000 Kč
100 000 km327 000 Kč
125 000 km311 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Pumy ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 380 000 Kč (při mediánovém nájezdu 40 942 km). Běžné rozpětí je od 349 000 do 401 063 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 422 132 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 317 772 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 393 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 311 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Pumy 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,0 % · 3 vozidla
  • Belgie16,7 % · 1 vozidlo
  • Maďarsko16,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena16,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha33,4 % · 128 prohlídek
  • Středočeský kraj30,3 % · 116 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,0 % · 92 prohlídek
  • ostatní12,3 % · 47 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá25,8 % · 42 vozidel
  • Modrá23,3 % · 38 vozidel
  • Bílá19,0 % · 31 vozidel
  • Červená17,8 % · 29 vozidel
  • Černá14,1 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
5,6 %
evidováno u 82 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 73,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 461 vozů Fordu Pumy 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
80,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
45,6 %
vyvezeno 54,3 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Pumy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 8,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Pumy

Proklepněte konkrétní Ford Pumu 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.