Ford Ka 2006

Evidováno
156
Způsobilost na STK
94,6 %
Ø nájezd (medián)
82 396 km
Dovezeno (52 ks)
33 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti, z 1 371 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Ford Ka ročníku 2006 eviduje registr 156 vozů. Aktivně jezdí 55 vozů (35,3 %), dovoz tvoří 33,3 % ročníku (52 vozů).

Ročník 200694,6 %
Model celkem90,8 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Ka 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky89,2 % -
6 let91,7 % -
8 let92,9 % -
10 let92,3 % -
12 let94,0 % -
14 let94,6 % -
16 let94,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 44 kW (78,2 %), 1.3 Benzín 51 kW (21,8 %).

Barevně převládá žlutá-základní (16,7 %), druhá nejčastější je červená-základní (12,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 371 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,6 %. Model jako celek dosahuje 90,8 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (93,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 82 396 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 49 906 až 112 356 km. To odpovídá asi 4 120 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,3 %), pak následují Ústecký kraj a Praha.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 72143,3 %
Brzdové zařízení96024,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení69517,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3127,8 %
Řízení1724,3 %
Výhledy1193,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
762×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
386×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
332×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
296×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
183×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
183×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
162×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
128×

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 44 kW12294,4 %–

Z registru vozidel

Složení Fordu Ka 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo48,1 % · 25 vozidel
  • Španělsko5,8 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)3,8 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko3,8 % · 2 vozidla
  • Belgie1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena32,7 % · 17 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj27,2 % · 373 prohlídek
  • Ústecký kraj21,2 % · 291 prohlídek
  • Hlavní město Praha17,4 % · 239 prohlídek
  • ostatní34,1 % · 468 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Žlutá základní16,7 % · 26 vozidel
  • Červená základní12,2 % · 19 vozidel
  • Modrá tmavá9,0 % · 14 vozidel
  • Červená5,8 % · 9 vozidel
  • Žlutá5,8 % · 9 vozidel
  • ostatní50,6 % · 79 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
38,3 %
evidováno u 126 vozů
Katalyzátor
11,9 %
evidováno u 39 vozů
Airbag
5,2 %
evidováno u 17 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 20,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 92,5 %EURO 3 · 6,0 %EURO 2 · 1,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2006 patří u Ka k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Ka

Proklepněte konkrétní Ford Ka 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.