Ford Ka 2004

Evidováno
123
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
93 793 km
Dovezeno (75 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 965 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Ford Ka ročníku 2004 eviduje registr 123 vozů. Aktivně jezdí 24 vozů (19,5 %), dovoz tvoří 61,0 % ročníku (75 vozů).

Ročník 200493,6 %
Model celkem90,8 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Ka 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 16 let klesla plná způsobilost o 0,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let86,0 % -
8 let87,8 % -
10 let86,4 % -
12 let88,6 % -
14 let81,9 % -
16 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 51 kW (46,3 %), 1.3 Benzín 44 kW (43,9 %), 1.3 Benzín 37 kW (5,7 %).

Barevně převládá červená-základní (12,2 %), druhá nejčastější je šedá-metal (11,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 965 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 90,8 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2003 (92,6 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 93 793 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 64 369 až 123 021 km. To odpovídá asi 4 263 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,9 %), pak následují Ústecký kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 42443,4 %
Brzdové zařízení88627,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení46314,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2607,9 %
Řízení1624,9 %
Výhledy852,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
624×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
321×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
295×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
223×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
147×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
122×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
107×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
103×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 51 kW5793,9 %–
1.3 Benzín 44 kW5495,0 %–

Z registru vozidel

Složení Fordu Ka 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,7 % · 38 vozidel
  • Itálie5,3 % · 4 vozidla
  • Rakousko4,0 % · 3 vozidla
  • Francie2,7 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)1,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena34,7 % · 26 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj25,2 % · 243 prohlídek
  • Ústecký kraj18,8 % · 181 prohlídek
  • Plzeňský kraj17,6 % · 170 prohlídek
  • ostatní38,4 % · 371 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní12,2 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza11,4 % · 14 vozidel
  • Modrá metalíza10,6 % · 13 vozidel
  • Modrá6,5 % · 8 vozidel
  • Modrá tmavá6,5 % · 8 vozidel
  • ostatní52,8 % · 65 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
15,8 %
evidováno u 40 vozů
Katalyzátor
9,5 %
evidováno u 24 vozů
Airbag
6,7 %
evidováno u 17 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 13,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 48,6 %EURO 4 · 48,6 %EURO 2 · 2,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2004 patří u Ka k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Ka

Proklepněte konkrétní Ford Ka 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.