Ford Ka 2011

Evidováno
189
Způsobilost na STK
93,4 %
Ø nájezd (medián)
83 047 km
Dovezeno (34 ks)
18 %

Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 938 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 60 088 Kčmedián 65 350 Kčdo 96 740 Kč

Pro Ford Ka ročníku 2011 eviduje registr 189 vozů. Aktivně jezdí 114 vozů (60,3 %), dovoz tvoří 18,0 % ročníku (34 vozů).

Ročník 201193,4 %
Model celkem90,8 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Ka 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky89,9 % -
6 let93,9 % -
8 let93,0 % -
10 let95,5 % -
12 let90,3 % -
14 let85,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 51 kW (91,5 %), 1.3 Benzín 44 kW (3,2 %), 1.2 Benzín+LPG 51 kW (2,6 %).

Barevně převládá bílá (23,8 %), druhá nejčastější je červená-základní (13,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 938 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 93,4 %. Model jako celek dosahuje 90,8 %, tento ročník je tedy o 2,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2010 (95,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 83 047 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 47 299 až 120 659 km. To odpovídá asi 5 536 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,1 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku33540,0 %
Brzdové zařízení20023,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17020,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav789,3 %
Výhledy556,6 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
78×
2
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
74×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
73×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
73×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
62×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
55×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
35×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
31×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 51 kW17394,3 %65 350 Kč

Cenový odhad

60 088
od Kč
65 350
medián Kč
96 740
do Kč

Při nájezdu kolem 104 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km84 000 Kč
100 000 km67 000 Kč
150 000 km58 000 Kč
200 000 km47 000 Kč
250 000 km37 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Ka ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 65 350 Kč (při mediánovém nájezdu 103 850 km). Běžné rozpětí je od 60 088 do 96 740 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 99 247 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 50 930 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 84 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 37 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Ka 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo55,9 % · 19 vozidel
  • Rakousko23,5 % · 8 vozidel
  • Francie8,8 % · 3 vozidla
  • Španělsko2,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena8,8 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,5 % · 164 prohlídek
  • Hlavní město Praha14,4 % · 135 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,0 % · 131 prohlídek
  • ostatní54,2 % · 508 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá23,8 % · 45 vozidel
  • Červená základní13,8 % · 26 vozidel
  • Černá11,6 % · 22 vozidel
  • Modrá základní7,9 % · 15 vozidel
  • Hnědá metalíza6,9 % · 13 vozidel
  • ostatní36,0 % · 68 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
50,5 %
evidováno u 138 vozů
Katalyzátor
9,9 %
evidováno u 27 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 34,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 90,4 %EURO 4 · 8,5 %EURO 3 · 1,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u Ka k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Ka

Proklepněte konkrétní Ford Ka 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.