Ford Ka 2008

Evidováno
66
Způsobilost na STK
93,4 %
Ø nájezd (medián)
84 978 km
Dovezeno (24 ks)
36 %

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 508 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2008 eviduje registr Fordu Ka 66 vozů. V provozu jich zůstává 35 vozů (53,0 %); ze zahraničí dovezeno 24 vozů (36,4 %).

Ročník 200893,4 %
Model celkem90,8 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Ka 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky86,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 44 kW (48,5 %), 1.2 Benzín 51 kW (30,3 %), 1.3 Benzín 51 kW (12,1 %).

Barevně převládá modrá-metal (10,6 %), druhá nejčastější je šedá (10,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 508 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 93,4 %. Model jako celek dosahuje 90,8 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2007 (95,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 10,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 84 978 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 57 209 až 114 133 km. To odpovídá asi 4 721 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,5 %), pak následují Ústecký kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (36,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku66242,4 %
Brzdové zařízení41126,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24715,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1147,3 %
Řízení734,7 %
Výhledy533,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
278×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
128×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
126×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
113×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
77×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
76×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
65×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
58×

Z registru vozidel

Složení Fordu Ka 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo79,2 % · 19 vozidel
  • Itálie8,3 % · 2 vozidla
  • Lucembursko4,2 % · 1 vozidlo
  • Španělsko4,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj38,8 % · 197 prohlídek
  • Ústecký kraj25,0 % · 127 prohlídek
  • Hlavní město Praha17,9 % · 91 prohlídek
  • ostatní18,3 % · 93 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza10,6 % · 7 vozidel
  • Šedá10,6 % · 7 vozidel
  • Červená základní7,6 % · 5 vozidel
  • Modrá základní7,6 % · 5 vozidel
  • Šedá metalíza6,1 % · 4 vozidla
  • ostatní57,6 % · 38 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
28,0 %
evidováno u 40 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 91,3 %EURO 3 · 6,5 %EURO 5 · 2,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2008 patří u Ka k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Ka

Proklepněte konkrétní Ford Ka 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.