Dacia Lodgy 2015

Evidováno
152
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
96 890 km
Dovezeno (28 ks)
18 %

Způsobilé na 30 dnů 7,6 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 907 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 115 872 Kčmedián 132 529 Kčdo 143 999 Kč

Ročník 2015 Dacie Lodgy má v českých registrech 152 vozů. V provozu zůstává 146 vozů (96,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 28 vozů (18,4 %).

Ročník 201592,0 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Dacie Lodgy 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky90,8 %30 000 až 80 000 km
6 let93,1 %50 000 až 110 000 km
8 let89,9 %70 000 až 140 000 km
10 let88,9 %90 000 až 170 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 85 kW (33,6 %), 1.6 Benzín 60 kW (19,7 %), 1.6 Benzín+LPG 60 kW (13,2 %).

Nejčastější barva je bílá (32,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 907 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2014 (93,4 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 96 890 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 64 856 až 141 621 km. To odpovídá asi 8 808 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku44624,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38921,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav24813,5 %
Brzdové zařízení24713,5 %
Výhledy1759,5 %
Řízení1327,2 %
Obtěžování okolí1126,1 %
Identifikace vozidla864,7 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
150×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
120×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
117×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
98×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
82×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
75×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
73×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
62×

Na co se zaměřit u ročníku 2015

Závady, které technici u Dacie Lodgy 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B2,69×
Poškozená prachovka poloosyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2B2,29×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 388 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.18 let132
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.18 let1 020
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.18 let370
Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.18 let172
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.18 let135
Zobrazit všech 12 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.19 let462
Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.19 let129
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozenýkód 6.2.10.2.19 let185
Poškozená prachovka poloosykód 5.3.4.2.210 let81
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.110 let325
Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.110 let174
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.111 let649

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

8,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 882 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 85 kW5191,2 %138 500 Kč

Cenový odhad

115 872
od Kč
132 529
medián Kč
143 999
do Kč

Při nájezdu kolem 157 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km188 000 Kč
100 000 km155 000 Kč
150 000 km135 000 Kč
200 000 km112 000 Kč
250 000 km92 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Dacia Lodgy ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 132 529 Kč (při mediánovém nájezdu 157 000 km). Běžné rozpětí je od 115 872 do 143 999 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 164 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 71 560 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 188 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 92 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Dacie Lodgy 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,0 % · 14 vozidel
  • Španělsko17,9 % · 5 vozidel
  • Francie14,3 % · 4 vozidla
  • Belgie3,6 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko3,6 % · 1 vozidlo
  • ostatní země10,7 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj36,7 % · 404 prohlídek
  • Hlavní město Praha32,2 % · 355 prohlídek
  • Jihomoravský kraj31,1 % · 342 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá32,2 % · 49 vozidel
  • Modrá25,0 % · 38 vozidel
  • Šedá13,2 % · 20 vozidel
  • Hnědá8,6 % · 13 vozidel
  • Šedá metalíza7,2 % · 11 vozidel
  • ostatní13,8 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
36,5 %
evidováno u 288 vozů
Tažné zařízení
34,1 %
evidováno u 269 vozů
Pohon na plyn
5,5 %
evidováno u 43 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 33,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 86,1 %EURO 6 · 13,9 %

Majitelé a osud v registru

Z 788 vozů Dacie Lodgy 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
60,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
62,1 %
vyvezeno 35,9 % · zaniklo 1,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 je mezi ročníky Lodgy podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Dacie Lodgy

Proklepněte konkrétní Dacii Lodgy 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.