Citroën XM 1995

Evidováno
263
Způsobilost na STK
94,3 %
Ø nájezd (medián)
233 376 km
Dovezeno (220 ks)
84 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 758 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Citroën XM ročníku 1995 má v ČR 263 vozů. V provozu jich zůstává 44 vozů (16,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 83,7 % (220 vozů).

Ročník 199594,3 %
Model celkem95,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu XM 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let84,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 94 kW (23,2 %), 2.1 Nafta (22,4 %), 2.4 Nafta (16,7 %).

Barevně převládá zelená-metal (27,8 %), druhá nejčastější je šedá-metal (16,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 758 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (96,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 233 376 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 193 179 až 289 549 km. To odpovídá asi 7 528 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,4 %), pak následují Plzeňský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (83,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku38041,9 %
Brzdové zařízení20422,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11412,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav11012,1 %
Řízení9910,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
144×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
68×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
67×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
55×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
53×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
45×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
35×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
34×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 94 kW6197,7 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu XM 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo7,3 % · 16 vozidel
  • Rakousko1,4 % · 3 vozidla
  • Francie0,9 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)0,9 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko0,9 % · 2 vozidla
  • ostatní země1,4 % · 3 vozidla
  • země neurčena87,3 % · 192 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj16,0 % · 121 prohlídek
  • Plzeňský kraj10,3 % · 78 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,2 % · 62 prohlídek
  • ostatní65,6 % · 497 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza27,8 % · 73 vozidel
  • Šedá metalíza16,0 % · 42 vozidel
  • Modrá metalíza9,9 % · 26 vozidel
  • Modrá tmavá8,7 % · 23 vozidel
  • Červená metalíza7,6 % · 20 vozidel
  • ostatní30,0 % · 79 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
62,8 %
evidováno u 177 vozů
ABS
58,2 %
evidováno u 164 vozů
Airbag
27,3 %
evidováno u 77 vozů
Katalyzátor
18,1 %
evidováno u 51 vozů
Klimatizace
8,9 %
evidováno u 25 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 60,0 %EURO 2 · 40,0 %

Jiné ročníky Citroënu XM

Proklepněte konkrétní Citroën XM 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.