Citroën XM 1999

Evidováno
84
Způsobilost na STK
92,3 %
Ø nájezd (medián)
223 534 km
Dovezeno (78 ks)
93 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 479 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1999 eviduje registr Citroënu XM 84 vozů. V provozu jich zůstává 24 vozů (28,6 %); ze zahraničí dovezeno 78 vozů (92,9 %).

Ročník 199992,3 %
Model celkem95,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu XM 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let82,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 80 kW (31,0 %), 2.4 Nafta 94 kW (29,8 %), 2.4 Nafta 95 kW (9,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (22,6 %), druhá nejčastější je zelená-metal (11,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 479 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,3 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,8 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1998 (95,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 223 534 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 181 439 až 280 466 km. To odpovídá asi 8 279 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,9 %), pak následují Plzeňský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (92,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku48445,5 %
Brzdové zařízení22321,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13212,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav12211,5 %
Řízení1039,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
175×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
79×
3
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
78×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
74×
5
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
65×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
60×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
46×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
38×

Z registru vozidel

Složení Citroënu XM 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo15,4 % · 12 vozidel
  • Německo (NDR)1,3 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko1,3 % · 1 vozidlo
  • Rakousko1,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena80,8 % · 63 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj30,5 % · 146 prohlídek
  • Plzeňský kraj23,6 % · 113 prohlídek
  • Hlavní město Praha16,9 % · 81 prohlídek
  • ostatní29,0 % · 139 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza22,6 % · 19 vozidel
  • Zelená metalíza11,9 % · 10 vozidel
  • Stříbrná metalíza10,7 % · 9 vozidel
  • Modrá metalíza9,5 % · 8 vozidel
  • Červená metalíza6,0 % · 5 vozidel
  • ostatní39,3 % · 33 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
60,7 %
evidováno u 74 vozů
Tažné zařízení
59,0 %
evidováno u 72 vozů
Airbag
26,2 %
evidováno u 32 vozů
Katalyzátor
16,4 %
evidováno u 20 vozů
Klimatizace
13,1 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 18,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1999 je mezi ročníky XM podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Citroënu XM

Proklepněte konkrétní Citroën XM 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.