Citroën Saxo 1997
1.1 Benzín 40 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 2,6 % (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti, z 3 383 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
1.1 Benzín 40 kW je čtvrtá nejpočetnější motorizace u Citroënu Saxo ročníku 1997. V registrech je evidováno 412 vozů (10,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HDY (dalších 10 kódových variant bylo postaveno na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 91,9 % |
| 100-200 000 km | 89,0 % |
| 200-300 000 km | 91,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,0 % (3 383 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 1997 (ročník průměrně 90,9 %).
Plnou způsobilost mělo 91,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 2,6 % ze všech prohlídek (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.1 Benzín 40 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1 | B | 1,68× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 1,34× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 21 let | 5 503 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 21 let | 792 |
| Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.1 | 22 let | 138 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 22 let | 2 884 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 22 let | 1 527 |
Zobrazit všech 12 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 22 let | 4 163 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 22 let | 3 313 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 22 let | 664 |
| Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.4 | 22 let | 1 170 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 22 let | 1 395 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 22 let | 780 |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 23 let | 159 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 412 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru: