Citroën Evasion 1998

Evidováno
308
Způsobilost na STK
90,3 %
Ø nájezd (medián)
223 695 km
Dovezeno (290 ks)
94 %

Způsobilé na 30 dnů 7,3 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 8,6 % bez plné způsobilosti, z 2 083 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Citroën Evasion ročníku 1998 má v ČR 308 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 64 vozů (20,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 94,2 % (290 vozů).

Ročník 199890,3 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Evasionu 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 20 let klesla plná způsobilost o 5,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let87,1 % -
14 let84,3 % -
16 let85,6 % -
18 let89,9 % -
20 let81,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 80 kW (38,6 %), 1.9 Nafta 66 kW (29,2 %), 2.0 Benzín 85 kW (12,7 %).

Barevně převládá modrá-metal (21,4 %), druhá nejčastější je zelená-metal (18,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 083 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 90,3 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 90,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 8,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1997 (91,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 223 695 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 183 965 až 269 274 km. To odpovídá asi 7 989 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,1 %), pak následují Královéhradecký kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (94,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 02137,6 %
Brzdové zařízení1 23222,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení70213,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav64011,9 %
Řízení4277,9 %
Výhledy2444,5 %
Jiné vybavení601,1 %
Identifikace vozidla541,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
775×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
459×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
375×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
322×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
287×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
217×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
203×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
179×

Motorizace ročníku 1998

MotorPočetSTK~cena
2.1 Nafta 80 kW11991,4 %–
1.9 Nafta 66 kW9087,8 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu Evasionu 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo14,1 % · 41 vozidel
  • Rakousko4,5 % · 13 vozidel
  • Itálie3,4 % · 10 vozidel
  • Belgie3,1 % · 9 vozidel
  • Francie2,4 % · 7 vozidel
  • ostatní země1,7 % · 5 vozidel
  • země neurčena70,7 % · 205 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,4 % · 362 prohlídek
  • Královéhradecký kraj12,1 % · 253 prohlídek
  • Plzeňský kraj9,0 % · 188 prohlídek
  • ostatní61,4 % · 1 280 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza21,4 % · 66 vozidel
  • Zelená metalíza18,2 % · 56 vozidel
  • Šedá metalíza10,7 % · 33 vozidel
  • Červená metalíza10,4 % · 32 vozidel
  • Modrá tmavá6,8 % · 21 vozidel
  • ostatní32,5 % · 100 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
67,2 %
evidováno u 227 vozů
ABS
50,0 %
evidováno u 169 vozů
Airbag
24,9 %
evidováno u 84 vozů
Katalyzátor
13,3 %
evidováno u 45 vozů
Klimatizace
11,2 %
evidováno u 38 vozů
Pohon na plyn
7,1 %
evidováno u 24 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 9,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 96,8 %EURO 3 · 3,2 %

Jiné ročníky Citroënu Evasionu

Proklepněte konkrétní Citroën Evasion 1998

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.