Citroën Evasion 1995

Evidováno
267
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
230 053 km
Dovezeno (220 ks)
82 %

Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 1 372 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 14,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1995 Citroënu Evasionu má v českých registrech 267 vozů. V provozu zůstává 44 vozů (16,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 220 vozů (82,4 %).

Ročník 199592,1 %
Model celkem91,4 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Evasionu 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 14 let a 20 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let91,4 % -
16 let81,8 % -
18 let89,3 % -
20 let88,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 66 kW (33,7 %), 2.0 Benzín 85 kW (18,0 %), 2.0 Benzín 108 kW (16,1 %).

Barevně převládá zelená-metal (17,2 %), druhá nejčastější je červená-metal (14,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 372 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 91,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 230 053 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 183 802 až 275 763 km. To odpovídá asi 7 421 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,8 %), pak následují Královéhradecký kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (82,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 01936,9 %
Brzdové zařízení64223,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37113,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav34212,4 %
Řízení2368,6 %
Výhledy1495,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
362×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
238×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
216×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
168×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
147×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
102×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
100×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
98×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 66 kW9092,1 %–
2.0 Benzín 85 kW4891,8 %–
2.0 Benzín 108 kW4390,7 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu Evasionu 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko11,4 % · 25 vozidel
  • Německo7,3 % · 16 vozidel
  • Itálie3,6 % · 8 vozidel
  • Francie0,9 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)0,9 % · 2 vozidla
  • ostatní země0,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena75,5 % · 166 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj15,5 % · 213 prohlídek
  • Královéhradecký kraj9,1 % · 125 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,9 % · 108 prohlídek
  • ostatní67,5 % · 926 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza17,2 % · 46 vozidel
  • Červená metalíza14,6 % · 39 vozidel
  • Modrá metalíza12,0 % · 32 vozidel
  • Modrá tmavá9,0 % · 24 vozidel
  • Bílá8,2 % · 22 vozidel
  • ostatní39,0 % · 104 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
62,8 %
evidováno u 174 vozů
ABS
40,1 %
evidováno u 111 vozů
Katalyzátor
21,7 %
evidováno u 60 vozů
Airbag
19,1 %
evidováno u 53 vozů
Pohon na plyn
8,7 %
evidováno u 24 vozů
Klimatizace
7,6 %
evidováno u 21 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 66,7 %EURO 1 · 33,3 %

Jiné ročníky Citroënu Evasionu

Proklepněte konkrétní Citroën Evasion 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.