Citroën C8 2004
2.2 Nafta 94 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti, z 2 945 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
2.2 Nafta 94 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C8 ročníku 2004. V registrech je evidováno 310 vozů (55,8 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4HW.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| 100-200 000 km | 92,1 % |
| 200-300 000 km | 90,2 % |
| nad 300 000 km | 91,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,3 % (2 945 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2004 (ročník průměrně 92,0 %).
Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 7,1 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.2 Nafta 94 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.2.1 | A | 2,03× |
| Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1 | A | 1,9× |
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 1,84× |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1 | A | 1,7× |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1 | A | 1,52× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,46× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 16 let | 1 462 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 17 let | 192 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 17 let | 100 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 17 let | 503 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 17 let | 1 320 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 17 let | 1 036 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 17 let | 1 076 |
| Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.1 | 17 let | 223 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 18 let | 751 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 18 let | 339 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK