DEKRA CZ a.s., Březolupy 475
Březolupy 475, 68713 Březolupy
Způsobilé na 30 dnů 6,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 245 925 prohlídek)
Způsobilost na STK 92,0 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 25 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Stanice technické kontroly v Březolupech má v evidenci 245 925 kontrol. Plnou způsobilost z nich má 92,0 %, medián doby prohlídky je 25 min.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 27 242 prohlídek, které Březolupy 475, 68713 Březolupy zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pátek kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | ||||||||||||
| út | ||||||||||||
| st | ||||||||||||
| čt | ||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,7 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 45 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
233 695 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 950,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
47 077 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 191,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 087 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 8,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 245 925 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,1 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 672 | 90,7 % |
| 2009 | 9 453 | 91,7 % |
| 2010 | 13 173 | 91,8 % |
| 2011 | 13 515 | 91,3 % |
| 2012 | 14 004 | 91,2 % |
| 2013 | 13 648 | 92,8 % |
| 2014 | 13 482 | 92,9 % |
| 2015 | 14 121 | 93,3 % |
| 2016 | 14 536 | 90,8 % |
| 2017 | 13 578 | 91,0 % |
| 2018 | 15 185 | 91,6 % |
| 2019 | 14 103 | 91,9 % |
| 2020 | 14 283 | 91,5 % |
| 2021 | 14 376 | 93,5 % |
| 2022 | 15 097 | 93,2 % |
| 2023 | 13 719 | 93,3 % |
| 2024 | 13 795 | 91,3 % |
| 2025 | 13 736 | 91,7 % |
| 2026 | 10 449 | 91,3 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
DEKRA CZ a.s.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 49240188
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 572 580 118
- stkbrezolupy.cz@dekra.com
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 60 stanic: Türkova 1001, 14900 Praha 4, Spojovací 41, 19000 Praha 9, Dobronická 635, 14800 Praha 4, Osiková 2688/2, 13000 Praha 3, Na Výběžku 688/11, 19000 Praha 9, Prosecká 817, 19000 Praha 9, Dobronická 1216, 14825 Praha 4, Fügnerova 404, 33601 Blovice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Zlínský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 74 818 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 38 182, tedy 51,0 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.3.1.2.2 | 2,5 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
| Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.kód 6.2.1.1.2 | 10,6 / 1 000 | 3 / 1 000 |
| Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3.kód 4.4.1.1.4 | 6,3 / 1 000 | 2 / 1 000 |
| U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní.kód 5.1.2.2.1 | 7,3 / 1 000 | 2,5 / 1 000 |
| Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.kód 4.1.1.2.2 | 6,1 / 1 000 | 2,1 / 1 000 |
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 9,7 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.