DEKRA CZ a.s., Spojovací 41
Spojovací 41, 19000 Praha 9
Způsobilé na 30 dnů 5,3 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 247 055 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 42 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Souhrn dat pro tuto stanici: 247 055 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 93,9 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 10 640 kontrol.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 22 756 prohlídek, které Spojovací 41, 19000 Praha 9 zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 10:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,5 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 101 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
278 670 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1128,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
27 084 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 109,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 352 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 5,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 247 055 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,1 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 4 720 | 94,5 % |
| 2009 | 14 663 | 94,7 % |
| 2010 | 12 666 | 94,8 % |
| 2011 | 13 516 | 95,3 % |
| 2012 | 14 277 | 95,2 % |
| 2013 | 14 343 | 94,1 % |
| 2014 | 13 003 | 94,5 % |
| 2015 | 14 314 | 93,2 % |
| 2016 | 15 365 | 92,8 % |
| 2017 | 14 744 | 92,5 % |
| 2018 | 14 263 | 93,1 % |
| 2019 | 14 898 | 93,6 % |
| 2020 | 13 379 | 93,5 % |
| 2021 | 13 851 | 93,4 % |
| 2022 | 14 066 | 93,4 % |
| 2023 | 12 242 | 94,5 % |
| 2024 | 12 920 | 93,6 % |
| 2025 | 11 749 | 94,0 % |
| 2026 | 8 076 | 93,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
DEKRA CZ a.s.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 49240188
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 284829315
- stkspojovaci.cz@dekra.com
Tentýž provozovatel je v registru veden u 60 stanic: Türkova 1001, 14900 Praha 4, Dobronická 635, 14800 Praha 4, Osiková 2688/2, 13000 Praha 3, Na Výběžku 688/11, 19000 Praha 9, Prosecká 817, 19000 Praha 9, Dobronická 1216, 14825 Praha 4, Fügnerova 404, 33601 Blovice, Třída 1. máje 700, 33401 Přeštice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Hlavní město Praha. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 106 115 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 36 779, tedy 34,7 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku.kód 6.2.9.2.1 | 105,2 / 1 000 | 3,8 / 1 000 |
| U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).kód 4.1.1.1.4 | 103,7 / 1 000 | 36 / 1 000 |
| Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).kód 0.3.1.1 | 6,7 / 1 000 | 3,5 / 1 000 |
| Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům.kód 4.1.2.1.1 | 4 / 1 000 | 2,6 / 1 000 |
| Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3.kód 4.4.1.1.4 | 3 / 1 000 | 2 / 1 000 |
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční.kód 1.4.1.1.2 | 0,8 / 1 000 | 0,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.