DEKRA CZ a.s., Průmyslová 381

Průmyslová 381, 53301 Pardubice

Kontrol
359 198
Způsobilost na STK
91,9 %
Medián doby
36 min
Za 12 měsíců
14 521

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 2,6 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 359 198 prohlídek)

Způsobilost na STK 91,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 36 min · celostátní průměr 48 min

Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně

Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.

25 tis.
led
25 tis.
úno
32 tis.
bře
34 tis.
dub
37 tis.
kvě
35 tis.
čvn
29 tis.
čvc
29 tis.
srp
28 tis.
zář
33 tis.
říj
30 tis.
lis
22 tis.
pro

Souhrn dat pro tuto stanici: 359 198 kontrol za celou historii evidence, plná způsobilost 91,9 %. V posledních dvanácti měsících přibylo 14 521 kontrol.

Kdy se sem jezdí na prohlídku

Čas zahájení 31 498 prohlídek, které Průmyslová 381, 53301 Pardubice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.

5678910111213141516
po
út
st
čt
pá
so

Co tu dělají

Pravidelná prohlídka
79,8 %
Evidenční kontrola
10,6 %
Opakovaná prohlídka
6,2 %
Před registrací
2,3 %
ostatní
1,1 %

Protokoly tu podepisuje 5 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 6,3 % zdejších protokolů.

Doba kontroly

Krátká
16 min
10 % nejrychlejších
Obvyklá
36 min
medián
Dlouhá
83 min
10 % nejdelších

Většina kontrol skončí do 83 min.

Nejčastější závady

Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.

A

Lehké závady

722 319 případů

kosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde

Tato stanice: 2010,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000

Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
86 720
241.4 na 1 000
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení
73 462
204.5 na 1 000
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav
47 670
132.7 na 1 000
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení
37 483
104.4 na 1 000
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku
34 057
94.8 na 1 000
B

Závažné závady

34 856 případů

vůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou

Tato stanice: 97,0 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000

Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
2 069
5.8 na 1 000
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla
1 945
5.4 na 1 000
Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.
Brzdové zařízení
1 404
3.9 na 1 000
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla
1 281
3.6 na 1 000
Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
1 114
3.1 na 1 000
C

Nebezpečné závady

5 170 případů

vozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno

Tato stanice: 14,4 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000

Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.
Brzdové zařízení
1 325
3.7 na 1 000
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení
993
2.8 na 1 000
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v celé šířce běhounu některé části pneumatiky v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav
234
0.7 na 1 000

Srovnání s celostátním průměrem

Tato stanice
91,9 %
Celostátně u stejných prohlídek
93,3 %

Způsobilost u 359 198 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,4 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.

Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.

Jaké vozy zde projíždějí

5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.

Statistiky podle roku

RokCelkemZpůsobilost na STK
20086 52288,3 %
200922 88687,2 %
201021 94688,5 %
201122 10989,9 %
201221 30990,6 %
201321 18890,2 %
201421 00791,1 %
201522 26291,7 %
201620 86893,0 %
201721 21792,7 %
201819 85093,0 %
201919 66092,9 %
202018 21894,1 %
202119 30394,7 %
202218 86494,1 %
202317 92094,5 %
202416 60293,2 %
202516 75693,0 %
202610 71193,5 %

Kde stanici najdete

Průmyslová 381
53301 Pardubice

Kdo stanici provozuje

DEKRA CZ a.s.

dle registru Ministerstva dopravy

IČO
49240188
Sídlo
Praha
Telefon
466 670 165
E-mail
stkpardubice.cz@dekra.com
Technická kontrolaZkušební staniceMěření emisí

Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.

Tentýž provozovatel je v registru veden u 60 stanic: Türkova 1001, 14900 Praha 4, Spojovací 41, 19000 Praha 9, Dobronická 635, 14800 Praha 4, Osiková 2688/2, 13000 Praha 3, Na Výběžku 688/11, 19000 Praha 9, Prosecká 817, 19000 Praha 9, Dobronická 1216, 14825 Praha 4, Fügnerova 404, 33601 Blovice.

Jak staré vozy sem jezdí

Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Pardubický kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.

4 až 7 let
19,6 % / 15,2 %
8 až 11 let
21,4 % / 19,6 %
12 až 15 let
24,8 % / 25,1 %
16 až 19 let
19,3 % / 22,2 %
20 až 23 let
14,9 % / 18,0 %

Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.

Vracejí se sem řidiči

Z 104 106 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 52 390, tedy 50,3 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.

Co tu zapisují častěji než jinde

ZávadaTato staniceCelostátně
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.kód 1.1.12.2.1104,4 / 1 00029,9 / 1 000
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.32,8 / 1 0000,8 / 1 000
Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1132,7 / 1 00041 / 1 000
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v celé šířce běhounu některé části pneumatiky v souladu s požadavky.kód 5.2.3.6.20,7 / 1 0000,3 / 1 000
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1204,5 / 1 00084,4 / 1 000
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.25,4 / 1 0003,9 / 1 000

Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.

Další stanice v okrese Pardubice

Než pojedete na STK

Pokud jste auto právě koupili a chcete znát jeho historii STK, zkontrolujte VIN na Proklepni.