Autokontrol Pardubice, s.r.o., Hradišťská 551
Hradišťská 551, 53353 Pardubice
Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 288 303 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 43 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice v Pardubicích podle veřejných záznamů: 288 303 kontrol celkem, medián délky prohlídky 43 min, plná způsobilost 94,9 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 27 740 prohlídek, které Hradišťská 551, 53353 Pardubice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v pátek kolem 12:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||||||
| út | |||||||||||||||||
| st | |||||||||||||||||
| čt | |||||||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 4 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 4,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 89 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
515 975 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1789,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
28 031 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 97,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 271 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 288 303 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 3,1 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 505 | 93,3 % |
| 2009 | 15 297 | 94,2 % |
| 2010 | 15 441 | 95,1 % |
| 2011 | 15 262 | 94,6 % |
| 2012 | 15 088 | 94,4 % |
| 2013 | 15 002 | 96,7 % |
| 2014 | 16 132 | 96,9 % |
| 2015 | 19 194 | 95,8 % |
| 2016 | 17 295 | 94,0 % |
| 2017 | 17 911 | 94,5 % |
| 2018 | 17 301 | 95,1 % |
| 2019 | 16 942 | 94,5 % |
| 2020 | 16 118 | 94,8 % |
| 2021 | 17 091 | 95,0 % |
| 2022 | 16 519 | 95,1 % |
| 2023 | 15 606 | 95,4 % |
| 2024 | 15 468 | 94,4 % |
| 2025 | 13 402 | 94,0 % |
| 2026 | 10 729 | 94,5 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Autokontrol Pardubice, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64824896
- Sídlo
- Pardubice
- Telefon
- 466 415 536
- info@autokontrol.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: C, L, M1, M2, M3, N1, N2, N3, O1, O2, O3, O4, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S, T, Z.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Pardubický kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 85 861 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 44 924, tedy 52,3 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).kód 4.1.1.1.4 | 189,2 / 1 000 | 36 / 1 000 |
| Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.kód 6.1.1.2.1 | 125,1 / 1 000 | 25,5 / 1 000 |
| Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.kód 5.3.2.2.1 | 121,2 / 1 000 | 41,8 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 1,6 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.kód 6.2.1.1.1 | 280 / 1 000 | 175,4 / 1 000 |
| Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru.kód 1.3.1.2.2 | 0,5 / 1 000 | 0,3 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.