Volkswagen Touran 2024
2.0 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti, z 86 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 699 000 Kčmedián 753 354 Kčdo 850 097 Kč
Druhá nejpočetnější motorizace u Volkswagenu Touranu ročníku 2024 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 43 vozů (25,7 % z celkového ročníku).
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 100,0 % (86 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2024 (ročník průměrně 99,4 %).
Plnou způsobilost mělo 100,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.5 Benzín 110 kW (99,2 %).
Rozložení kódů motoru
Z 43 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Volkswagenu Touranu 2024
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 41 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 795 000 Kč |
| 50 000 km | 738 000 Kč |
| 75 000 km | 676 000 Kč |
| 100 000 km | 624 000 Kč |
| 125 000 km | 571 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 753 354 Kč (při typickém nájezdu 41 354 km). Běžné rozmezí je 699 000–850 097 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2024 (749 900 Kč).
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 795 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 571 000 Kč.