Volkswagen Multivan 2014

Evidováno
150
Způsobilost na STK
95,2 %
Ø nájezd (medián)
153 433 km
Dovezeno (88 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 915 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 429 000 Kčmedián 457 564 Kčdo 499 950 Kč

Ročník 2014 Volkswagenu Multivanu má v českých registrech 150 vozů. V provozu zůstává 146 vozů (97,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 88 vozů (58,7 %).

Ročník 201495,2 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Multivanu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,9 % -
6 let95,9 % -
8 let92,9 % -
10 let91,5 % -
12 let93,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 132 kW (52,0 %), 2.0 Nafta 103 kW (44,0 %), 2.0 Nafta 84 kW (4,0 %).

Barevně převládá černá (18,0 %), druhá nejčastější je šedá (17,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 915 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 95,2 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 153 433 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 104 243 až 212 504 km. To odpovídá asi 12 786 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (41,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (58,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku31624,7 %
Výhledy24018,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení23218,1 %
Brzdové zařízení15211,9 %
Řízení14611,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13210,3 %
Identifikace vozidla624,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
178×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
147×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
90×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
84×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
83×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
69×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
52×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
50×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Volkswagenu Multivanu 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1B2,16×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 143 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.114 let208
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.116 let1 237
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.217 let3 874
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.118 let4 362
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.120 let3 404

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 737 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 132 kW7895,9 %436 050 Kč
2.0 Nafta 103 kW6693,8 %489 999 Kč

Cenový odhad

429 000
od Kč
457 564
medián Kč
499 950
do Kč

Při nájezdu kolem 231 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km569 000 Kč
200 000 km481 000 Kč
250 000 km453 000 Kč
300 000 km391 000 Kč
350 000 km381 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Multivanu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 457 564 Kč (při mediánovém nájezdu 230 600 km). Běžné rozpětí je od 429 000 do 499 950 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 582 837 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 365 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 569 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 381 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Multivanu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo80,7 % · 71 vozidel
  • Belgie6,8 % · 6 vozidel
  • Rakousko3,4 % · 3 vozidla
  • Itálie2,3 % · 2 vozidla
  • Bulharská republika1,1 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,5 % · 4 vozidla
  • země neurčena1,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha41,5 % · 479 prohlídek
  • Středočeský kraj34,7 % · 400 prohlídek
  • Jihomoravský kraj23,8 % · 274 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá18,0 % · 27 vozidel
  • Šedá17,3 % · 26 vozidel
  • Bílá16,7 % · 25 vozidel
  • Hnědá12,0 % · 18 vozidel
  • Hnědá metalíza8,7 % · 13 vozidel
  • ostatní27,3 % · 41 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
62,4 %
evidováno u 358 vozů
ABS
5,4 %
evidováno u 31 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 62,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,1 %EURO 6 · 3,6 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 574 vozů Volkswagenu Multivanu 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
59,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,7 %
vyvezeno 5,6 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Volkswagenu Multivanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Multivan 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.