Volkswagen Multivan 2014
2.0 Nafta 132 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 576 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 406 250 Kčmedián 436 050 Kčdo 478 141 Kč
2.0 Nafta 132 kW je první nejpočetnější motorizace u Volkswagenu Multivanu ročníku 2014. V registrech je evidováno 78 vozů (52,0 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem CFC.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,4 % |
| 100-200 000 km | 94,1 % |
| 200-300 000 km | 96,9 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,9 % (576 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 95,2 %).
Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 2.0 Nafta 84 kW (95,8 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 132 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 2,04× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 14 let | 208 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 17 let | 3 874 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Volkswagenu Multivanu 2014
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 225 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 580 000 Kč |
| 150 000 km | 541 000 Kč |
| 200 000 km | 457 000 Kč |
| 250 000 km | 429 000 Kč |
| 300 000 km | 381 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 132 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 436 050 Kč (při typickém nájezdu 224 560 km). Běžné rozmezí je 406 250–478 141 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2014 (457 564 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 580 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 381 000 Kč.