Volkswagen Multivan 2018

Evidováno
206
Způsobilost na STK
97,6 %
Ø nájezd (medián)
99 450 km
Dovezeno (68 ks)
33 %

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 854 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 707 295 Kčmedián 749 900 Kčdo 813 724 Kč

V roce 2018 eviduje registr Volkswagenu Multivanu 206 vozů. V provozu jich zůstává 200 vozů (97,1 %); ze zahraničí dovezeno 68 vozů (33,0 %).

Ročník 201897,6 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Multivanu 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 %50 000 až 100 000 km
6 let96,7 %80 000 až 140 000 km
8 let96,9 %110 000 až 180 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (46,6 %), 2.0 Nafta 150 kW (43,2 %), 2.0 Nafta 146 kW (6,8 %).

Barevně převládá bílá (29,6 %), druhá nejčastější je šedá (23,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 854 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,6 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy o 3,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 99 450 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 65 881 až 144 241 km. To odpovídá asi 12 431 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy13643,0 %
Identifikace vozidla6921,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku5617,7 %
Brzdové zařízení5517,4 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
107×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
37×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
23×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
20×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
6
Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.8.1.1.1
11×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
10×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
9×

Na co se zaměřit u ročníku 2018

Závady, které technici u Volkswagenu Multivanu 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,69×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 439 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.217 let3 874

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 557 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW9698,6 %775 000 Kč
2.0 Nafta 150 kW8997,3 %749 000 Kč

Cenový odhad

707 295
od Kč
749 900
medián Kč
813 724
do Kč

Při nájezdu kolem 158 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km990 000 Kč
100 000 km845 000 Kč
150 000 km761 000 Kč
200 000 km666 000 Kč
250 000 km629 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Multivanu ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 749 900 Kč (při mediánovém nájezdu 158 200 km). Běžné rozpětí je od 707 295 do 813 724 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 921 459 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 630 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 990 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 629 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Multivanu 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo88,2 % · 60 vozidel
  • Rakousko4,4 % · 3 vozidla
  • Dánsko1,5 % · 1 vozidlo
  • Španělsko1,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,4 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha44,2 % · 454 prohlídek
  • Středočeský kraj34,4 % · 353 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,3 % · 219 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,6 % · 61 vozidel
  • Šedá23,3 % · 48 vozidel
  • Žlutá14,6 % · 30 vozidel
  • Černá11,7 % · 24 vozidel
  • Modrá9,7 % · 20 vozidel
  • ostatní11,2 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,8 %
evidováno u 413 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 76,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,5 %EURO 5 · 1,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 714 vozů Volkswagenu Multivanu 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
79,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,8 %
vyvezeno 5,5 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u Multivanu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Multivanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Multivan 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.