Volkswagen Multivan 2013

Evidováno
196
Způsobilost na STK
95,1 %
Ø nájezd (medián)
168 751 km
Dovezeno (111 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 1 300 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 399 675 Kčmedián 417 790 Kčdo 479 122 Kč

Pro Volkswagen Multivan ročníku 2013 eviduje registr 196 vozů. Aktivně jezdí 190 vozů (96,9 %), dovoz tvoří 56,6 % ročníku (111 vozů).

Ročník 201395,1 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Multivanu 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 3,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,7 % -
6 let92,6 % -
8 let95,1 % -
10 let95,9 % -
12 let93,1 %170 000 až 270 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 132 kW (59,7 %), 2.0 Nafta 103 kW (35,2 %), 2.0 Nafta 84 kW (3,1 %).

Barevně převládá černá (19,4 %), druhá nejčastější je bílá (17,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 300 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,1 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 168 751 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 449 až 223 615 km. To odpovídá asi 12 981 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (56,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku56430,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení34118,6 %
Výhledy27515,0 %
Brzdové zařízení23212,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav20711,3 %
Řízení1387,5 %
Identifikace vozidla734,0 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
215×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
183×
3
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
132×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
131×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
124×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
109×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
85×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
73×

Na co se zaměřit u ročníku 2013

Závady, které technici u Volkswagenu Multivanu 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1A1,98×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A1,88×
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,39×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 292 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.116 let1 237
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.217 let3 874
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.118 let4 362

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 779 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 132 kW11794,7 %411 073 Kč
2.0 Nafta 103 kW6995,3 %411 078 Kč

Cenový odhad

399 675
od Kč
417 790
medián Kč
479 122
do Kč

Při nájezdu kolem 236 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km533 000 Kč
200 000 km458 000 Kč
250 000 km418 000 Kč
300 000 km360 000 Kč
350 000 km351 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Multivanu ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 417 790 Kč (při mediánovém nájezdu 235 746 km). Běžné rozpětí je od 399 675 do 479 122 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 505 995 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 339 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 533 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 351 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Multivanu 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo80,2 % · 89 vozidel
  • Švédsko4,5 % · 5 vozidel
  • Slovensko3,6 % · 4 vozidla
  • Belgie2,7 % · 3 vozidla
  • Lucembursko1,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země4,5 % · 5 vozidel
  • země neurčena2,7 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha42,6 % · 599 prohlídek
  • Středočeský kraj36,1 % · 507 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,3 % · 299 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá19,4 % · 38 vozidel
  • Bílá17,9 % · 35 vozidel
  • Šedá12,8 % · 25 vozidel
  • Hnědá10,2 % · 20 vozidel
  • Hnědá metalíza10,2 % · 20 vozidel
  • ostatní29,6 % · 58 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
61,4 %
evidováno u 387 vozů
ABS
25,7 %
evidováno u 162 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 60,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,4 %EURO 6 · 1,1 %EURO 4 · 0,3 %EURO 3 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 630 vozů Volkswagenu Multivanu 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
58,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,5 %
vyvezeno 5,1 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu Multivanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Multivan 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.