Volkswagen Multivan 2013
2.0 Nafta 132 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 916 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 377 000 Kčmedián 411 073 Kčdo 469 066 Kč
První nejpočetnější motorizace u Volkswagenu Multivanu ročníku 2013 je 2.0 Nafta 132 kW - registr eviduje 117 vozů (59,7 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem CFC.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,9 % |
| 100-200 000 km | 93,1 % |
| 200-300 000 km | 94,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 94,7 % (916 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 95,1 %).
Plnou způsobilost mělo 94,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.0 Nafta 103 kW (95,3 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 132 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1 | B | 1,67× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.1 | 14 let | 208 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 16 let | 1 237 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 17 let | 3 874 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 18 let | 4 362 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Volkswagenu Multivanu 2013
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 211 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 528 000 Kč |
| 150 000 km | 494 000 Kč |
| 200 000 km | 424 000 Kč |
| 250 000 km | 385 000 Kč |
| 300 000 km | 340 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 132 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 411 073 Kč (při typickém nájezdu 210 562 km). Běžné rozmezí je 377 000–469 066 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2013 (417 790 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 528 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 340 000 Kč.