Volkswagen Multivan 1995

Evidováno
129
Způsobilost na STK
93,9 %
Ø nájezd (medián)
299 380 km
Dovezeno (120 ks)
93 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 1 215 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Volkswagen Multivan ročníku 1995 má v ČR 129 vozů. V provozu jich zůstává 94 vozů (72,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 93,0 % (120 vozů).

Ročník 199593,9 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Multivanu 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
22 let88,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 57 kW (47,3 %), 1.9 Nafta 50 kW (24,0 %), 2.4 Nafta (9,3 %).

Barevně převládá červená-základní (20,9 %), druhá nejčastější je bílá (16,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 215 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 93,9 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1994 (92,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 299 380 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 249 347 až 362 663 km. To odpovídá asi 9 657 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,5 %), pak následují Praha a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (93,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 44939,3 %
Brzdové zařízení86523,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení49713,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3589,7 %
Řízení3008,1 %
Výhledy2165,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
561×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
364×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
302×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
160×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
155×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
154×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
151×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
129×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 57 kW6194,0 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Multivanu 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo34,2 % · 41 vozidel
  • Itálie2,5 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)1,7 % · 2 vozidla
  • Francie0,8 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko0,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena59,2 % · 71 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj19,7 % · 239 prohlídek
  • Hlavní město Praha14,2 % · 173 prohlídek
  • Ústecký kraj11,4 % · 138 prohlídek
  • ostatní54,7 % · 665 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní20,9 % · 27 vozidel
  • Bílá16,3 % · 21 vozidel
  • Červená11,6 % · 15 vozidel
  • Červená tmavá9,3 % · 12 vozidel
  • Modrá metalíza7,8 % · 10 vozidel
  • ostatní34,1 % · 44 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
80,3 %
evidováno u 147 vozů
ABS
19,7 %
evidováno u 36 vozů
Airbag
9,3 %
evidováno u 17 vozů
Katalyzátor
7,7 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 27,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 56,0 %EURO 2 · 38,0 %EURO 3 · 6,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Volkswagenu Multivanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Multivan 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.