Volkswagen Multivan 1994

Evidováno
137
Způsobilost na STK
92,1 %
Ø nájezd (medián)
308 411 km
Dovezeno (128 ks)
93 %

Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 1 398 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1994 Volkswagenu Multivanu má v českých registrech 137 vozů. V provozu zůstává 90 vozů (65,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 128 vozů (93,4 %).

Ročník 199492,1 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Multivanu 1994 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let83,6 % -
20 let85,3 % -
26 let86,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 57 kW (56,2 %), 1.9 Nafta 50 kW (21,9 %), 2.4 Nafta (11,7 %).

Barevně převládá červená-základní (23,4 %), druhá nejčastější je bílá (16,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 398 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 92,1 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1993 (90,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 308 411 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 264 046 až 364 378 km. To odpovídá asi 9 638 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,0 %), pak následují Ústecký kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (93,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 45437,1 %
Brzdové zařízení93423,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení55714,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav43711,1 %
Řízení2686,8 %
Výhledy2175,5 %
Jiné vybavení531,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
572×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
355×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
295×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
168×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
163×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
155×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
146×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
144×

Motorizace ročníku 1994

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 57 kW7792,7 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Multivanu 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo35,2 % · 45 vozidel
  • Německo (NDR)3,1 % · 4 vozidla
  • Francie0,8 % · 1 vozidlo
  • Itálie0,8 % · 1 vozidlo
  • Polsko0,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,3 % · 3 vozidla
  • země neurčena57,0 % · 73 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj14,0 % · 196 prohlídek
  • Ústecký kraj12,9 % · 181 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,9 % · 125 prohlídek
  • ostatní64,1 % · 896 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní23,4 % · 32 vozidel
  • Bílá16,8 % · 23 vozidel
  • Zelená metalíza12,4 % · 17 vozidel
  • Modrá metalíza9,5 % · 13 vozidel
  • Zelená základní6,6 % · 9 vozidel
  • ostatní31,4 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
84,4 %
evidováno u 146 vozů
ABS
12,7 %
evidováno u 22 vozů
Katalyzátor
9,2 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 21,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 64,9 %EURO 2 · 35,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1994 je mezi ročníky Multivanu podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Volkswagenu Multivanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Multivan 1994

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.