Toyota Corolla 2010
Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 998 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 2010 eviduje registr Toyoty Corolly 106 vozů. V provozu jich zůstává 74 vozů (69,8 %); ze zahraničí dovezeno 3 vozy (2,8 %).
Jak ročník stárne
Toyoty Corolly 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 93,3 % | - |
| 6 let | 96,2 % | - |
| 8 let | 94,5 % | - |
| 10 let | 97,1 % | - |
| 12 let | 93,9 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 97 kW (53,8 %), 1.3 Benzín 74 kW (34,0 %), 2.0 Nafta 93 kW (5,7 %).
Barevně převládá stříbrná (29,2 %), druhá nejčastější je šedá-metal (16,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 998 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 106 134 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 718 až 152 988 km. To odpovídá asi 6 633 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (52,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (2,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 244 | 37,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 211 | 32,4 % |
| Brzdové zařízení | 197 | 30,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Benzín 97 kW | 57 | 94,8 % | – |
Z registru vozidel
Složení Toyoty Corolly 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Belgie33,3 % · 1 vozidlo
- Německo33,3 % · 1 vozidlo
- Polsko33,3 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha21,5 % · 215 prohlídek
- Středočeský kraj11,1 % · 111 prohlídek
- Jihomoravský kraj8,1 % · 81 prohlídek
- ostatní59,2 % · 591 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Stříbrná29,2 % · 31 vozidel
- Šedá metalíza16,0 % · 17 vozidel
- Černá14,2 % · 15 vozidel
- Modrá metalíza12,3 % · 13 vozidel
- Červená základní9,4 % · 10 vozidel
- ostatní18,9 % · 20 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 41,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Toyotu Corollu 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.