Toyota Corolla 1992

Evidováno
700
Způsobilost na STK
95,1 %
Ø nájezd (medián)
179 587 km
Dovezeno (401 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 1 987 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1992 eviduje registr Toyoty Corolly 700 vozů. V provozu jich zůstává 82 vozů (11,7 %); ze zahraničí dovezeno 401 vozů (57,3 %).

Ročník 199295,1 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Toyoty Corolly 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let89,7 % -
20 let88,8 % -
22 let92,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (50,6 %), 1.6 Benzín (20,3 %), 1.3 Benzín 55 kW (6,7 %).

Nejčastější barva je červená-základní (31,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 987 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,1 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 179 587 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 145 096 až 225 024 km. To odpovídá asi 5 282 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (37,8 %), pak následují Středočeský kraj a Zlínský kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 08643,8 %
Brzdové zařízení60924,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení29211,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav26210,6 %
Řízení1526,1 %
Výhledy783,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
420×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
243×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
194×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
116×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
112×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
103×
7
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
85×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
84×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW4794,4 %–
1.3 Benzín 65 kW4294,4 %–

Z registru vozidel

Složení Toyoty Corolly 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko0,5 % · 2 vozidla
  • Maďarsko0,2 % · 1 vozidlo
  • Německo0,2 % · 1 vozidlo
  • Polsko0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,8 % · 396 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj8,9 % · 176 prohlídek
  • Středočeský kraj8,4 % · 167 prohlídek
  • Zlínský kraj6,2 % · 123 prohlídek
  • ostatní76,5 % · 1 521 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní31,0 % · 217 vozidel
  • Šedá metalíza19,9 % · 139 vozidel
  • Bílá13,3 % · 93 vozidel
  • Stříbrná5,7 % · 40 vozidel
  • Černá4,9 % · 34 vozidel
  • ostatní25,3 % · 177 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
51,2 %
evidováno u 362 vozů
Tažné zařízení
21,6 %
evidováno u 153 vozů
ABS
9,1 %
evidováno u 64 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 87,5 %EURO 2 · 12,5 %

Majitelé a osud v registru

Z 707 vozů Toyoty Corolly 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
8,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
6,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
11,7 %
vyvezeno 13,6 % · zaniklo 71,7 %

Jiné ročníky Toyoty Corolly

Proklepněte konkrétní Toyotu Corollu 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.