Tatra 603 1957

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 133 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
133
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
75 497 km
Dovezeno (120 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 37 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1957 eviduje registr Tatry 603 133 vozů. V provozu jich zůstává 33 vozů (24,8 %); ze zahraničí dovezeno 120 vozů (90,2 %).

Ročník 195796,8 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín (96,2 %), 2.5 Benzín 100 kW (3,8 %).

Nejčastější barva je černá (75,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 37 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1957 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 75 497 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 56 622 až 91 874 km. To odpovídá asi 1 094 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (45,5 %), pak následují Jihočeský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (90,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
2×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
2×
3
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
1×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.11.3.1
1×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
1×
6
Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé.
Jiné vybavení · kód 7.7.2
1×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
1×

Z registru vozidel

Složení Tatry 603 1957 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 120 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj27,0 % · 10 prohlídek
  • Jihočeský kraj18,9 % · 7 prohlídek
  • Středočeský kraj13,5 % · 5 prohlídek
  • ostatní40,5 % · 15 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá75,9 % · 101 vozidel
  • Bílá8,3 % · 11 vozidel
  • Červená základní3,8 % · 5 vozidel
  • Modrá základní3,8 % · 5 vozidel
  • Šedá základní2,3 % · 3 vozidla
  • ostatní6,0 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
8,1 %
evidováno u 11 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1957 patří u 603 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Tatry 603

Proklepněte konkrétní Tatru 603 1957

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.