Tatra 603 1975
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 385 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 7,0 % · Nezpůsobilé 2,8 % (celkem 9,9 % bez plné způsobilosti, z 71 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1975 Tatry 603 má v českých registrech 385 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 59 vozů (15,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 311 vozů (80,8 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín (98,4 %), 2.5 Benzín 74 kW (1,6 %).
Nejčastější barva je černá (90,6 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 71 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1975 mělo plnou způsobilost 88,1 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 6,6 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 88,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,0 % a „Nezpůsobilé“ 2,8 % ze všech prohlídek (celkem 9,9 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 5,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1974 (93,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 56 717 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 26 294 až 74 462 km. To odpovídá asi 1 112 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (80,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 62 | 55,4 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 50 | 44,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Tatry 603 1975 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 311 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj39,5 % · 32 prohlídek
- Jihomoravský kraj33,3 % · 27 prohlídek
- Moravskoslezský kraj27,2 % · 22 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá90,6 % · 349 vozidel
- Červená základní3,1 % · 12 vozidel
- Bílá1,0 % · 4 vozidla
- Nezjištěno1,0 % · 4 vozidla
- Červená tmavá0,5 % · 2 vozidla
- ostatní3,6 % · 14 vozidel
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1975 je mezi ročníky 603 podprůměrný. Plná způsobilost je o 6,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Tatru 603 1975
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.