Tatra 603 1965

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 238 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
238
Způsobilost na STK
90,7 %
Ø nájezd (medián)
38 630 km
Dovezeno (203 ks)
85 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 4,1 % (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti, z 49 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1965 eviduje registr Tatry 603 238 vozů. V provozu jich zůstává 58 vozů (24,4 %); ze zahraničí dovezeno 203 vozů (85,3 %).

Ročník 196590,7 %
Model celkem94,8 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín (95,8 %), 2.5 Benzín 105 kW (2,9 %), 2.5 Benzín 77 kW (1,3 %).

Nejčastější barva je černá (77,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 49 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1965 mělo plnou způsobilost 90,7 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 4,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 90,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 4,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 5,6 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1964 (96,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 38 630 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 16 760 až 73 589 km. To odpovídá asi 633 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,5 %), pak následují Středočeský kraj a Pardubický kraj.

Vysoký podíl dovozů (85,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
10×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
7×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
7×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
6×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
4×
6
Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance.
Řízení · kód 2.4.1
4×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
3×

Z registru vozidel

Složení Tatry 603 1965 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 203 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj30,6 % · 15 prohlídek
  • Středočeský kraj28,6 % · 14 prohlídek
  • Pardubický kraj20,4 % · 10 prohlídek
  • ostatní20,4 % · 10 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá77,3 % · 184 vozidel
  • Nezjištěno5,5 % · 13 vozidel
  • Červená základní4,6 % · 11 vozidel
  • Bílá2,9 % · 7 vozidel
  • Modrá základní1,3 % · 3 vozidla
  • ostatní8,4 % · 20 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1965 je mezi ročníky 603 podprůměrný. Plná způsobilost je o 4,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Tatry 603

Proklepněte konkrétní Tatru 603 1965

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.