Tatra 603 1973
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 699 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 6,1 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 115 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Tatru 603 ročníku 1973 eviduje registr 699 vozů. Žádný jiný ročník nemá v registrech více kusů. Aktivně jezdí 140 vozů (20,0 %), dovoz tvoří 79,3 % ročníku (554 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín (98,9 %), 2.5 Benzín 74 kW (1,1 %).
Nejčastější barva je černá (91,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 115 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1973 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 2,6 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,6 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1972 (94,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 4,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 40 029 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 13 290 až 61 922 km. To odpovídá asi 755 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,1 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (79,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 102 | 61,8 % |
| Brzdové zařízení | 63 | 38,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Tatry 603 1973 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 554 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj30,4 % · 35 prohlídek
- Hlavní město Praha27,8 % · 32 prohlídek
- Jihomoravský kraj26,1 % · 30 prohlídek
- ostatní15,7 % · 18 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá91,3 % · 638 vozidel
- Červená základní2,3 % · 16 vozidel
- Bílá1,4 % · 10 vozidel
- Nezjištěno1,0 % · 7 vozidel
- Modrá základní0,7 % · 5 vozidel
- ostatní3,3 % · 23 vozidel
Majitelé a osud v registru
Z 701 vozů Tatry 603 1973 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1973 je mezi ročníky 603 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Tatru 603 1973
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.