Tatra 57 1947

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 168 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
168
Způsobilost na STK
88,8 %
Ø nájezd (medián)
44 193 km
Dovezeno (133 ks)
79 %

Způsobilé na 30 dnů 8,6 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 10,2 % bez plné způsobilosti, z 128 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Tatra 57 ročníku 1947 má v ČR 168 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 57 vozů (33,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 79,2 % (133 vozů).

Ročník 194788,8 %
Model celkem96,3 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (91,7 %), 1.2 Benzín 25 kW (6,0 %), 1.2 Benzín 18 kW (2,4 %).

Nejčastější barva je černá (38,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 128 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1947 mělo plnou způsobilost 88,8 %. Model jako celek dosahuje 96,3 %, tento ročník je tedy o 7,5 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 10,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 10,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1946 (99,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 44 193 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 21 749 až 67 748 km. To odpovídá asi 559 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (43,8 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (79,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
6×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
5×
3
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Nestandardní chování motoru vozidla znemožňující další měření.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.8
4×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
2×
6
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
2×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
2×

Z registru vozidel

Složení Tatry 57 1947 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Belgie0,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,2 % · 132 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha10,9 % · 14 prohlídek
  • Středočeský kraj7,8 % · 10 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj6,3 % · 8 prohlídek
  • ostatní75,0 % · 96 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá38,7 % · 65 vozidel
  • Šedá základní11,3 % · 19 vozidel
  • Modrá základní9,5 % · 16 vozidel
  • Modrá tmavá7,7 % · 13 vozidel
  • Nezjištěno6,5 % · 11 vozidel
  • ostatní26,2 % · 44 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1947 je mezi ročníky 57 podprůměrný. Plná způsobilost je o 7,5 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Tatry 57

Proklepněte konkrétní Tatru 57 1947

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.