Tatra 57 1934

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 133 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
133
Způsobilost na STK
97,0 %
Ø nájezd (medián)
31 318 km
Dovezeno (103 ks)
77 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 173 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1934 eviduje registr Tatry 57 133 vozů. V provozu jich zůstává 59 vozů (44,4 %); ze zahraničí dovezeno 103 vozů (77,4 %).

Ročník 193497,0 %
Model celkem96,3 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (93,2 %), 1.2 Benzín 13 kW (3,8 %), 1.2 Benzín 15 kW (3,0 %).

Barevně převládá černá (15,8 %), druhá nejčastější je modrá-základní (12,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 173 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1934 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 96,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 4,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 31 318 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 5 765 až 56 362 km. To odpovídá asi 340 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (35,4 %), pak následují Pardubický kraj a Liberecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
12×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
10×
3
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
8×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
6×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
5×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
5×
7
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
4×
8
Netěsnost převodky řízení.
Řízení · kód 2.1.1.5.1
4×

Z registru vozidel

Složení Tatry 57 1934 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Španělsko1,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,0 % · 102 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha9,8 % · 17 prohlídek
  • Pardubický kraj9,2 % · 16 prohlídek
  • Liberecký kraj8,7 % · 15 prohlídek
  • ostatní72,3 % · 125 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá15,8 % · 21 vozidel
  • Modrá základní12,0 % · 16 vozidel
  • Šedá základní12,0 % · 16 vozidel
  • Zelená základní8,3 % · 11 vozidel
  • Hnědá základní5,3 % · 7 vozidel
  • ostatní46,6 % · 62 vozidel

Jiné ročníky Tatry 57

Proklepněte konkrétní Tatru 57 1934

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.