Tatra 57 1936
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 195 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 243 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Tatru 57 ročníku 1936 eviduje registr 195 vozů. Aktivně jezdí 85 vozů (43,6 %), dovoz tvoří 81,5 % ročníku (159 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (93,3 %), 1.2 Benzín 15 kW (4,6 %), 1.2 Benzín 20 kW (2,1 %).
Barevně převládá černá (24,1 %), druhá nejčastější je modrá-základní (12,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 243 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1936 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 96,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 2,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1935 (96,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 32 291 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 17 424 až 61 927 km. To odpovídá asi 359 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (43,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Vysočina.
Vysoký podíl dovozů (81,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Tatry 57 1936 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 159 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha12,8 % · 31 prohlídek
- Moravskoslezský kraj8,6 % · 21 prohlídek
- Kraj Vysočina7,8 % · 19 prohlídek
- ostatní70,8 % · 172 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá24,1 % · 47 vozidel
- Modrá základní12,3 % · 24 vozidel
- Šedá základní10,3 % · 20 vozidel
- Zelená základní7,2 % · 14 vozidel
- Nezjištěno6,7 % · 13 vozidel
- ostatní39,5 % · 77 vozidel
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1936 je mezi ročníky 57 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Tatru 57 1936
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.