Tatra 57 1933

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 124 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
124
Způsobilost na STK
96,6 %
Ø nájezd (medián)
26 059 km
Dovezeno (96 ks)
77 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 161 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Tatru 57 ročníku 1933 eviduje registr 124 vozů. Aktivně jezdí 59 vozů (47,6 %), dovoz tvoří 77,4 % ročníku (96 vozů).

Ročník 193396,6 %
Model celkem96,3 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (97,6 %), 1.2 Benzín 13 kW (2,4 %).

Barevně převládá černá (14,5 %), druhá nejčastější je šedá-základní (12,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 161 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1933 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 96,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1932 (100,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 1,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 26 059 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 5 462 až 59 415 km. To odpovídá asi 280 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,4 %), pak následují Praha a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
20×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
14×
3
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
10×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
8×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
8×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
8×
7
Netěsnost převodky řízení.
Řízení · kód 2.1.1.5.1
7×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
7×

Z registru vozidel

Složení Tatry 57 1933 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 96 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,4 % · 28 prohlídek
  • Hlavní město Praha11,2 % · 18 prohlídek
  • Královéhradecký kraj10,6 % · 17 prohlídek
  • ostatní60,9 % · 98 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá14,5 % · 18 vozidel
  • Šedá základní12,9 % · 16 vozidel
  • Zelená základní7,3 % · 9 vozidel
  • Červená základní6,5 % · 8 vozidel
  • Modrá základní6,5 % · 8 vozidel
  • ostatní52,4 % · 65 vozidel

Jiné ročníky Tatry 57

Proklepněte konkrétní Tatru 57 1933

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.