Suzuki Jimny 2011
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 1 053 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 170 311 Kčmedián 203 499 Kčdo 211 262 Kč
Ročník 2011 Suzuki Jimny má v českých registrech 140 vozů. V provozu zůstává 116 vozů (82,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 40 vozů (28,6 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 62 kW (94,3 %), 1.3 Benzín 63 kW (5,7 %).
Nejčastější barva je bílá (39,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 053 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 92,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 90 538 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 58 087 až 130 886 km. To odpovídá asi 6 036 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Zlínský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 650 | 37,0 % |
| Brzdové zařízení | 396 | 22,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 331 | 18,8 % |
| Řízení | 118 | 6,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 111 | 6,3 % |
| Výhledy | 97 | 5,5 % |
| Identifikace vozidla | 53 | 3,0 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2011
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.3 Benzín 62 kW | 132 | 93,2 % | 190 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 128 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 263 000 Kč |
| 100 000 km | 226 000 Kč |
| 150 000 km | 194 000 Kč |
| 200 000 km | 167 000 Kč |
| 250 000 km | 144 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Suzuki Jimny ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 203 499 Kč (při mediánovém nájezdu 127 522 km). Běžné rozpětí je od 170 311 do 211 262 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 219 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 161 599 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 263 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 144 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Suzuki Jimny 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo77,5 % · 31 vozidel
- Rakousko10,0 % · 4 vozidla
- Itálie5,0 % · 2 vozidla
- Ruská federace2,5 % · 1 vozidlo
- Švýcarsko2,5 % · 1 vozidlo
- země neurčena2,5 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj23,6 % · 249 prohlídek
- Moravskoslezský kraj16,0 % · 168 prohlídek
- Zlínský kraj11,6 % · 122 prohlídek
- ostatní48,8 % · 514 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá39,3 % · 55 vozidel
- Zelená metalíza15,7 % · 22 vozidel
- Šedá10,0 % · 14 vozidel
- Zelená7,9 % · 11 vozidel
- Šedá metalíza7,1 % · 10 vozidel
- ostatní20,0 % · 28 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 41,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Suzuki Jimny 2011
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.