Suzuki Jimny 1998
Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 1 541 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Suzuki Jimny ročníku 1998 eviduje registr 164 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. Aktivně jezdí 98 vozů (59,8 %), dovoz tvoří 98,8 % ročníku (162 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 59 kW (100,0 %).
Barevně převládá modrá-metal (24,4 %), druhá nejčastější je zelená-metal (15,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 541 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 92,7 %. Model jako celek dosahuje 92,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 142 851 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 105 až 171 609 km. To odpovídá asi 5 102 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,2 %), pak následují Jihočeský kraj a Vysočina.
Vysoký podíl dovozů (98,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 2 032 | 44,0 % |
| Brzdové zařízení | 981 | 21,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 717 | 15,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 396 | 8,6 % |
| Řízení | 277 | 6,0 % |
| Výhledy | 149 | 3,2 % |
| Identifikace vozidla | 63 | 1,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1998
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.3 Benzín 59 kW | 164 | 93,0 % | – |
Z registru vozidel
Složení Suzuki Jimny 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo29,0 % · 47 vozidel
- Nizozemsko16,0 % · 26 vozidel
- Rakousko4,9 % · 8 vozidel
- Belgie2,5 % · 4 vozidla
- Švýcarsko1,2 % · 2 vozidla
- ostatní země1,2 % · 2 vozidla
- země neurčena45,1 % · 73 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj17,7 % · 272 prohlídek
- Jihočeský kraj11,3 % · 174 prohlídek
- Kraj Vysočina11,0 % · 169 prohlídek
- ostatní60,1 % · 926 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza24,4 % · 40 vozidel
- Zelená metalíza15,9 % · 26 vozidel
- Černá metalíza9,8 % · 16 vozidel
- Černá7,3 % · 12 vozidel
- Červená metalíza6,1 % · 10 vozidel
- ostatní36,6 % · 60 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 27,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Suzuki Jimny 1998
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.