Subaru Outback 2004
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 2 225 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Subaru Outback ročníku 2004 eviduje registr 184 vozů. Aktivně jezdí 128 vozů (69,6 %), dovoz tvoří 28,3 % ročníku (52 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 121 kW (49,5 %), 3.0 Benzín 180 kW (22,3 %), 2.5 Benzín+LPG 121 kW (20,7 %).
Barevně převládá stříbrná-metal (14,7 %), druhá nejčastější je černá-metal (11,4 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 2 225 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 93,8 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 255 438 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 202 114 až 314 816 km. To odpovídá asi 11 611 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (36,7 %), pak následují Liberecký kraj a Moravskoslezský kraj.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 652 | 31,2 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 429 | 20,5 % |
| Brzdové zařízení | 362 | 17,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 201 | 9,6 % |
| Řízení | 174 | 8,3 % |
| Výhledy | 120 | 5,7 % |
| Identifikace vozidla | 87 | 4,2 % |
| Obtěžování okolí | 66 | 3,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2004
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Benzín 121 kW | 91 | 95,2 % | – |
| 3.0 Benzín 180 kW | 41 | 93,9 % | – |
Z registru vozidel
Složení Subaru Outbacku 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo40,4 % · 21 vozidel
- Švýcarsko7,7 % · 4 vozidla
- Itálie5,8 % · 3 vozidla
- Spojené Státy Americké3,8 % · 2 vozidla
- Španělsko3,8 % · 2 vozidla
- ostatní země3,8 % · 2 vozidla
- země neurčena34,6 % · 18 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha6,2 % · 137 prohlídek
- Liberecký kraj6,1 % · 136 prohlídek
- Moravskoslezský kraj4,5 % · 100 prohlídek
- ostatní83,2 % · 1 852 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Stříbrná metalíza14,7 % · 27 vozidel
- Černá metalíza11,4 % · 21 vozidel
- Modrá metalíza9,8 % · 18 vozidel
- Zelená metalíza9,8 % · 18 vozidel
- Zlatá metalíza8,7 % · 16 vozidel
- ostatní45,7 % · 84 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 39,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.
Proklepněte konkrétní Subaru Outback 2004
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.