Subaru Outback 2015

Evidováno
131
Způsobilost na STK
96,9 %
Ø nájezd (medián)
127 880 km
Dovezeno (17 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 837 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 180 809 Kčmedián 205 967 Kčdo 260 226 Kč

Pro Subaru Outback ročníku 2015 eviduje registr 131 vozů. Aktivně jezdí 125 vozů (95,4 %), dovoz tvoří 13,0 % ročníku (17 vozů).

Ročník 201596,9 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru Outbacku 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 4,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 %60 000 až 120 000 km
6 let97,5 % -
8 let97,5 % -
10 let94,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (48,1 %), 2.5 Benzín 129 kW (39,7 %), 2.5 Benzín 127 kW (9,9 %).

Barevně převládá šedá (16,8 %), druhá nejčastější je bílá (14,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 837 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 96,9 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (95,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 127 880 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 90 788 až 169 434 km. To odpovídá asi 11 625 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (54,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (13,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku22735,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení16926,5 %
Výhledy9314,6 %
Brzdové zařízení8813,8 %
Identifikace vozidla619,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
81×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
57×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
53×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
51×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
32×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
28×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
28×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 278 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW6397,3 %193 678 Kč
2.5 Benzín 129 kW5297,0 %325 900 Kč

Cenový odhad

180 809
od Kč
205 967
medián Kč
260 226
do Kč

Při nájezdu kolem 222 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km293 000 Kč
150 000 km252 000 Kč
200 000 km217 000 Kč
250 000 km196 000 Kč
300 000 km160 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Subaru Outbacku ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 205 967 Kč (při mediánovém nájezdu 221 998 km). Běžné rozpětí je od 180 809 do 260 226 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 319 866 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 121 671 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 293 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 160 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Subaru Outbacku 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo23,5 % · 4 vozidla
  • Itálie17,6 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko17,6 % · 3 vozidla
  • Švédsko11,8 % · 2 vozidla
  • Belgie5,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena17,6 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha54,3 % · 490 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj23,6 % · 213 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,1 % · 199 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá16,8 % · 22 vozidel
  • Bílá14,5 % · 19 vozidel
  • Šedá metalíza11,5 % · 15 vozidel
  • Zlatá metalíza11,5 % · 15 vozidel
  • Modrá10,7 % · 14 vozidel
  • ostatní35,1 % · 46 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,4 %
evidováno u 214 vozů
ABS
48,9 %
evidováno u 196 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 75,6 %EURO 5 · 24,0 %EURO 4 · 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Outbacku k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Subaru Outbacku

Proklepněte konkrétní Subaru Outback 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.