Subaru Justy 2009

1.0 Benzín 51 kW

Kód motoru: 1KR

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
51 kW
Výkon (69 k)
~1 000 cm³
Objem
5 l/100 km
Ø spotřeba
118 g/km
Ø CO₂
160 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 966 kg· rozvor 2 430 mm· délka 3 610 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
54
V provozu
44
Způsobilost na STK
94,5 %
STK kontrol
469

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti, z 469 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 54 250 Kčmedián 66 836 Kčdo 67 194 Kč

První nejpočetnější motorizace u Subaru Justy ročníku 2009 je 1.0 Benzín 51 kW - registr eviduje 54 vozů (94,7 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 1KR.

Tato motorizace94,5 %
Ročník celkem94,6 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem94,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,0 %
100-200 000 km94,6 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,5 % (469 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 94,6 %).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti).

Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.3 Benzín 69 kW (87,5 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,1 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 269 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

54 250
od Kč
66 836
medián Kč
67 194
do Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.0 Benzín 51 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 66 836 Kč (při typickém nájezdu 157 000 km). Běžné rozmezí je 54 250–67 194 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2009 (66 836 Kč).

Jiné ročníky Subaru Justy

Proklepněte konkrétní Subaru Justy 2009 1.0 Benzín 51 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.