Renault Modus 2007

1.1 Benzín 55 kW

Kód motoru: D4F D 7 · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
55 kW
Výkon (75 k)
~1 100 cm³
Objem
5,9 l/100 km
Ø spotřeba
140 g/km
Ø CO₂
163 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 157 kg· rozvor 2 482 mm· délka 3 792 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
69
V provozu
62
Způsobilost na STK
93,9 %
STK kontrol
686

Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 686 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 49 000 Kčmedián 54 990 Kčdo 55 000 Kč

První nejpočetnější motorizace u Renaultu Modusu ročníku 2007 je 1.1 Benzín 55 kW - registr eviduje 69 vozů (58,5 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem D4F D 7 (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace93,9 %
Ročník celkem92,9 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem92,6 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km95,3 %
100-200 000 km92,1 %
200-300 000 km88,9 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,9 % (686 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu) mezi motory ročníku 2007 (ročník průměrně 92,9 %).

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,4 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 260 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 69 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

D4F D 7
97,1 %67 ks
D4F D7
1,4 %1 ks
D4FD7
1,4 %1 ks

Cenový odhad

49 000
od Kč
54 990
medián Kč
55 000
do Kč

Při nájezdu kolem 93 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km67 000 Kč
75 000 km59 000 Kč
100 000 km55 000 Kč
125 000 km50 000 Kč
150 000 km47 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.1 Benzín 55 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 54 990 Kč (při typickém nájezdu 93 310 km). Běžné rozmezí je 49 000–55 000 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2007 (49 000 Kč) je tato motorizace o 12 % výše.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 67 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 47 000 Kč.

Jiné ročníky Renaultu Modusu

Proklepněte konkrétní Renault Modus 2007 1.1 Benzín 55 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.