Renault Modus 2007

Evidováno
118
Způsobilost na STK
92,9 %
Ø nájezd (medián)
112 402 km
Dovezeno (64 ks)
54 %

Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 1 249 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 44 000 Kčmedián 49 000 Kčdo 54 992 Kč

Renault Modus ročníku 2007 má v ČR 118 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 104 vozů (88,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 54,2 % (64 vozů).

Ročník 200792,9 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Modusu 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 18 let klesla plná způsobilost o 8,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let91,2 % -
12 let89,0 % -
14 let88,9 % -
16 let90,1 % -
18 let82,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 55 kW (58,5 %), 1.1 Benzín 74 kW (11,9 %), 1.1 Benzín 48 kW (5,9 %).

Barevně převládá černá-metal (11,9 %), druhá nejčastější je šedá (10,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 249 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 92,9 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 92,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 112 402 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 75 026 až 157 429 km. To odpovídá asi 5 916 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (38,5 %), pak následují Jihočeský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (54,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení57727,0 %
Podvozek a části připevněné k podvozku54625,5 %
Brzdové zařízení40118,8 %
Výhledy1647,7 %
Řízení1647,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1637,6 %
Obtěžování okolí693,2 %
Identifikace vozidla532,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
202×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
175×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
171×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
147×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
130×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
101×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
96×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
76×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

9,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 929 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 55 kW6993,9 %54 990 Kč

Cenový odhad

44 000
od Kč
49 000
medián Kč
54 992
do Kč

Při nájezdu kolem 94 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km62 000 Kč
75 000 km54 000 Kč
100 000 km49 000 Kč
125 000 km45 000 Kč
150 000 km41 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Modusu ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 49 000 Kč (při mediánovém nájezdu 93 621 km). Běžné rozpětí je od 44 000 do 54 992 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 55 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 38 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 62 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 41 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Modusu 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo48,4 % · 31 vozidel
  • Rakousko20,3 % · 13 vozidel
  • Francie10,9 % · 7 vozidel
  • Itálie9,4 % · 6 vozidel
  • Belgie1,6 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,7 % · 3 vozidla
  • země neurčena4,7 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj20,5 % · 256 prohlídek
  • Jihočeský kraj16,7 % · 208 prohlídek
  • Středočeský kraj16,1 % · 201 prohlídek
  • ostatní46,8 % · 584 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza11,9 % · 14 vozidel
  • Šedá10,2 % · 12 vozidel
  • Hnědá metalíza9,3 % · 11 vozidel
  • Červená7,6 % · 9 vozidel
  • Červená základní6,8 % · 8 vozidel
  • ostatní54,2 % · 64 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,5 %
evidováno u 88 vozů
Tažné zařízení
18,6 %
evidováno u 52 vozů
Katalyzátor
7,5 %
evidováno u 21 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 40,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 98,2 %EURO 3 · 1,8 %

Jiné ročníky Renaultu Modusu

Proklepněte konkrétní Renault Modus 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.