Renault Kadjar 2019

1.3 Benzín 103 kW

Kód motoru: H5H B4

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~1 300 cm³
Objem
5,9 l/100 km
Ø spotřeba
134 g/km
Ø CO₂
203 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 409 kg· rozvor 2 647 mm· délka 4 449 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
134
V provozu
133
Způsobilost na STK
97,0 %
STK kontrol
476

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 476 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 285 000 Kčmedián 300 000 Kčdo 318 418 Kč

1.3 Benzín 103 kW je první nejpočetnější motorizace u Renaultu Kadjaru ročníku 2019. V registrech je evidováno 134 vozů (62,9 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H5H B4.

Tato motorizace97,0 %
Ročník celkem96,6 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem92,6 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,0 %
100-200 000 km95,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,0 % (476 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2019 (ročník průměrně 96,6 %).

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.3 Benzín 103 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,58×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.27 let74

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Renaultu Kadjaru 2019

Cenový odhad

285 000
od Kč
300 000
medián Kč
318 418
do Kč

Při nájezdu kolem 95 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km328 000 Kč
75 000 km310 000 Kč
100 000 km301 000 Kč
125 000 km281 000 Kč
150 000 km261 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.3 Benzín 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 300 000 Kč (při typickém nájezdu 95 067 km). Běžné rozmezí je 285 000–318 418 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2019 (314 470 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 328 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 261 000 Kč.

Jiné ročníky Renaultu Kadjaru

Proklepněte konkrétní Renault Kadjar 2019 1.3 Benzín 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.